Další odeslání objednávek za: 0 Days

Psaní článků a textů pro e-shop

Ať už jste maminka nebo tatínek na rodičovské, student nebo důchodce a baví vás psát zajímavé články o něčem co má smysl a může i ostatním rozšířit obzory, jste tu správně.

Sháníme šikovné lidi, kteří nám pomůžou s tvorbou textů na e-shopu plenkybobanek.cz

Co k tomu budete potřebovat a o čem mám psát?

Není to nic složitého, ideální bude, když si vyberete téma, které je pro Vás i nás blízké a zdá se Vám zajímavé. Na toto téma pak sepíšete článek a ten nám zašlete.

Jak má článek vypadat?

Není třeba psát a stylovat text pomocí nějakého formátování apod. (ani to není žádoucí), tedy čistý text bez různých zbytečných barev apod. Pokud budete text psát ve Wordu, samozřejmě můžete použít nějaké nadpisy pro přehlednost apod. ale výsledné grafické zpracovnání pro web si stejně uděláme sami.

Jsou i vítané případné fotografie, pokud jsou vhodné k vybranému tématu. Nicméně pozor na copyright převzatých obrázků.

Obsah necháme na Vás, nicměně by měl zaujmout, ať už vychází z Vašich zkušeností, nebo jde o edukativní text. Prostě nesmí to být úplná nuda a mělo by to čtenáři i něco dát...

Co za to získáte?

  • Práci z domu, kdykoliv se Vám chce a hodí.
  • Dle rozshahu článku výběr zboží z eshopu plenkybobanek.cz v cenovém rozsahu 500 - xxxxx Kč dle délky, obsahu a kvality článku
  • Váš text bude vystaven u nás i s Vaším podpisem, takže může sloužit i jako Vaše pracovní reference dále.

 

Mám zájem, jak mám tedy postupovat?

Stačí, když nám napíšete email na info@plenkybobanek.cz s Vámi vybraným tématem a třeba jen v bodech, o čem by to ve zkratce mohlo být.

Těšíme se na naši spolupráci.

Za krásné zadečky tým Bobánek