Další odeslání objednávek za: 0 Days

Odličovací tampónky

Látkové odličovací tampónky z bambusové viskózy jsou určeny k očištění obličeje, očních partií a dekoltu.

DSC_0025.jpg_product

Set odličovacích tampónků 5 ks

Sleva
125 Kč
Cena bez DPH: 103 Kč
Kód: 1LOT
skladem


Látkové odličovací tampónky z bambusové viskózy jsou určeny k očištění obličeje, očních partií a dekoltu. Jsou velice příjemné k pokožce, ekologické, pratelné a finančně úsporné.
Pratelný sáček Tooltip
Látkové odličovací tampónky 5 ks
 
Používají se úplně stejně jako jednorázové odličovací tampónky s tím rozdílem, že po použítí je nevyhodíte do koše, ale vymácháte je ve vodě a dáte do pračky (doporučujeme je dávat do prací síťky). Dají se použít z obou dvou stran.
Jsou vyrobeny z bambusové viskózy a polyesteru, tyto materiály používáme i na výrobu vkládacích plen, jsou tedy testované pro děti do 3 let. 
 
Proč používat látkové odličovací tampónky? Důvodů je hned několik:
  • jsou z vysoce savé jemné bambusové viskózy
  • jsou antibakteriální a velmi příjemné k pokožce
  • jsou ekologické a ekonomicky výhodné
  • dají se však využít nejen k odličovaní, ale dále např. na peeling, k potírání různých neduhů na kůži, k nanášení masky, atd...
Rozměr:
průměr 8 cm
balení obsahuje 5 ks
 
Složení:
80 % viskóza (bambusová), 20 % polyester
Údržba:
gin sym was 60gin sym ble notgin sym dry lowgin sym iro notgin sym pro dry not


S nákupem jsem moc spokojená. Podařilo se mi nakoupit se slevou v rámci týdne opravdových plen. Svrchní kalhotky jsme zatím neměli možnost vyzkoušet, ale věřím, že budou vyhovovat. Dárek k objednávce potěšil. :)Dobré ceny oproti konkurenci Pěkné vzory plenek Dobrá kvalita a česká výroba Rychlé doručení a možnost vybrat jako dopravce Zásilkovnu Od určité ceny objednávky doprava zdarma (zdroj:heureka)

Zákazník, 06.05.2022

Velmi bleskově doručeno! V úterý večer jsem objednávala a ve středu ráno platila přes účet - objednávka byla ještě ten den odeslána a druhý den byla na pobočce zásilkovny. Velmi mě to překvapilo. Zboží sice není úplně podle mých představ, jedna se však o detail a když vezmu v potaz cenu, pak jsem spokojená :) (zdroj:heureka)

Zákazník, 04.05.2022

Nebyl to můj první ani poslední nákup :-) Naprostá spokojenost.Velký výběr nejen plenkoveho zboží, vybere si i maminka Obchod rychle reaguje na dotazy, případně komunikuje, když nastane cokoli nestandardního Pěkné zboží s ještě hezčími designy Rychle odeslání (zdroj:heureka)

Zákazník, 04.05.2022

Copyright © 2022 Látkové plenky Bobánek.
Designed by SmartAddons.Com