Další odeslání objednávek za: 0 Days
Slide thumbnail

I v době pandemie COVID-19 denně odesíláme Vaše objednávky bez omezení.

Pro maminky

Potřeby pro maminky

Věci určené pro maminky.

0693085870691_0037.jpg_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product
Sada pro zdravou menstruaci - Růžová se srdíčky Sada pro zdravou menstruaci - Růžová se srdíčky Sada pro zdravou menstruaci - Růžová se srdíčky Sada pro zdravou menstruaci - Růžová se srdíčky

Sada pro zdravou menstruaci - Růžová se srdíčky

Cena před slevou: 1027 Kč
Sleva-100 Kč
927 Kč
Cena bez DPH: 766 Kč
Kód: 4MKS
skladem


Menstruační kalíšek ve výhodném balení. Menstruační kalíšek LUNACUP jsme pro Vás spojili s kvalitními a ekologickými látkovými vložkami Bobánek a mini nepromokavou taštičkou Bobánek. Balení obsahuje: 1x malinový mensturační kalíšek LUNACUP menší nebo větší, 1x pytlíček na úschovu, 1x sterilizační sáček, 1x látková vložka bambusová, 1x látková vložka fleecová, 1x mini nepromokavá taštička
Sada pro zdravou menstruaci
 
Menstruační kalíšek LUNACUP jsme pro Vás spojili s kvalitními a ekologickými látkovými vložkami Bobánek a mini nepromokavou taštičkou Bobánek.
 
Kalíšky Lunacup jsou vyrobené ze silikonu platinové kvality. Tvar kalíšku je kuželovitý, což odpovídá anatomii ženského těla. Díky tomu je snadné jej zavést. Pevný horní okraj zajišťuje dobré rozvinutí kalíšku po zavedení a přilnutí kalíšku k poševní stěně. Dírky na kalíšku jsou umístěné hodně vysoko pro větší objem kalíšku a na boku jsou objemové rysky pro měření síly menstruace. Na spodku kalíšku jsou rýhy pro snadnější uchopení a vyjmutí. Stopka je plochá a není dutá, což usnadňuje čištění.
 
 
Velikost:
Menší velikost - pro ženy do 30 let nebo před porodem
  • průměr 40 mm
  • výška 45 mm
  • stopka 25 mm
  • objem 15 ml
Větší velikost - pro ženy nad 30 let nebo po přirozeném porodu
  • průměr 45 mm
  • výška 50 mm
  • stopka 20 mm
  • objem 20 ml

Při objednávce prosím uveďte do poznámky, jakou velikost kalíšku chcete.

 
Látkové vložky zajistí každé ženě pohodlí a příjemný pocit během svých dní. Jsou vyrobeny z fleecu/bambusového froté, který je jemný k pokožce. Na vnější straně je našita PUL vrstva, která je nepropustná, ale zároveň prodyšná. Jsou vhodné na den i noc při normální menstruaci a také v kombinaci s kalíškem.
 
Taštičku ocení každá praktická žena. Díky svojí velikosti je vhodná do kabelky. Je vhodná především na látkové vložky, na látkové kojící vložky, ale i na kosmetiku, papírové kapesníčky nebo na drobnosti do kabelky. 

 

Vyhody-menstruacniho-kalisku-LUNACUP-1.jpg

Vyrábí se ve dvou velikostech. Jak vybrat správnou velikost menstruačního kalíšku:

LUNACUP_infografiky_velikost.jpg

 Plenky jsou krásné, akorát mi z celkem tři kusů poslali misto jedné patentkove pleny plenu na suchý zip. Další dvě už měly patentky. Vracet se mi to ale nechce, nevyplatí se to. (zdroj:heureka)

Zákazník, 24.09.2021

Rychlá objednávka Skvělá komunikace a poradenství (zdroj:heureka)

Zákazník, 24.09.2021

Rychlost Plavky hezky sedí (zdroj:heureka)

Zákazník, 23.09.2021

Copyright © 2021 Látkové plenky Bobánek.
Designed by SmartAddons.Com