Slide background

NOVÉ MODERNÍ VZORY

Slide background

mušelínových plen nejvyšší kvality

Exkluzivní Duo Pack

Modrý koník

konik
Všechny recenze najdete na stránkách www.modrykonik.cz 
 
Vaše zkušenosti s plenami Bobánek
 
O látkování se aktuálně hodně píše a v kruhu přátel máte určitě alespoň jednu kámošku, která se chlubí, jak je látkování skvělé. Ale jak na to? Bojíte se, že látkování nezvládnete? S plenkami, které budete testovat to opravdu zvládne každá maminka i tatínek. Na testování vám zašleme plenky Bobánek. Mají nejjednodušší typ látkování připomínající svým použitím jednorázové plenky, avšak se všemi výhodami plenek látkových. 

Krása látkování spočíva v tom, že vše lze jednoduše vyprat a používat stále dokola, aniž by se vytvářel pevný odpad. Navíc finanční úspora proti jednorázovým plenám je značná. Moderní materiály poskytují maximální komfort miminkům i jejich maminkám. Můžete si sami vybrat, jestli dáte přednost přírodnímu bambusu nebo rychleschnoucímu praktickému fleecu. 

A protože víme, jak je látkování populární, maminkám jsme na testování zaslali krásný velký balíček, aby vám napsaly názor hned na více druhů! 

Co se testovalo?

1. AIO plenka extra savá

Jedinečná svého druhu na trhu! Unikátní látková plena, která je nejvíce podobná plence jednorázové. Žádná manipulace navíc, snadná údržba a velmi jednoduché použití. Vhodná hlavně pro maminky, které nechtějí mít s látkovými plenkami skoro žádnou práci, ale líbí se jim výhody látkových plen. Žádné skládání, žádné připínání a zastrkování vkládacích plen, žádné dvojité zapínání, žádné hledání vkládacích plen v pračce, žádné kolíčkování a žádné skvrny. Prostě dokonalá látková plenka. Navíc miminku dělá malý zadeček v porovnání s ostatními systémy látkových plenek. Vnitřní materiál je rychleschnoucí a navíc skvěle odvádí vlhkost od pokožky. Vnější materiál je navíc dostatečně prodyšný, aby pokožka miminka mohla dýchat.

2. Kalhotková plena tmavý fleece

Jedinečná kalhotková plena s tmavým fleecem uvnitř. Proč zrovna tento materiál? Jeho výhody jsou jasné: je velmi praktický, rychleschnoucí, skvěle odvádí vlhkost od pokožky, takže předchází vzniku opruzenin a nejsou na něm vidět žádné skvrny. Proč kalhotková plena? Savostí je kalhotková plena jednička mezi látkovými plenkami. Vhodná je i na delší procházky nebo na noc. Používá se spolu se svrchními kalhotkami.

3. Kalhotková plena bambus

Máte raději přírodní materiál? Umělé materiály nejsou pro vaše miminko vhodné? Tak i pro vás máme skvělé řešení! Kalhotková bambusová plena. Úžasně měkoučká a vhodná pro všechny citlivé zadečky. Zároveň i velmi savá a prodyšná. Používá se spolu se svrchními kalhotkami.

4. Kapsová AIO plena

Klasika mezi látkovými plenami. Její výhoda je jasná: je jednoduchá na použití a savost si můžete určit sama pomocí vkládacích plen, které jednoduše vkládáte do kapsy. Klasika, která by neměla chybět v žádné látkové výbavičce.

5. Svrchní kalhotky

Univerzální kalhotky, které jistě znají i Vaše maminky nebo babičky. Nyní jsou ovšem z mnohem lepšího materiálu než dřív. Jsou jednovelikostní a pokožka miminka v nich může krásně dýchat. Jsou vhodné na naše kalhotkové pleny, ale i na vkládací pleny, vícevrstvé pleny nebo bavlněné čtvercové pleny, kterých možná máte doma plnou skříň a nevíte, co s nimi ?

6. Bambusové separační pleny

K čemu se používají? Hlavní jejich funkce je k zachycení stolice, čímž velmi usnadní práci s látkovými plenkami. Po použití se jednoduše vyhodí. Jsou stoprocentně rozložitelné, krásně jemné, a hlavně bez chemie. Dají se používat i místo vlhčených ubrousků na otíraní zadečku.

---

Více se o látkových plenkách Bobánek dozvíte na: www.plenkybobanek.cz

Seznam recenzí plenek Bobánek - Modrý koník

Jsem ráda, že jsme měli se synem Adámkem možnost testovat látkové plenky Bobánek.

Látkovým plenkám dávám přednost už v době narození třetí dcery (nyní 3roky). To jsem se s moderníma látkovýma plenami setkala poprvé. Zezačátku jsem z toho měla obavy, ale opravdu dnešní moderní pleny jsou

...

Když jsme zjistila, že se na Koníkovi budou testovat látkové plenky, zkusila jsem se přihlásit. Přiznám se, že když jsem viděla to neskutečné množství maminek, které se přihlásily, tak jsem jsem ani nečekala, že by se štěstí mohlo usmát zrovna na nás. A ono ejhle, kde se vzala tu se vzala,

...

Vyhrála jsem! Měla jsem obrovskou radost. A teď jen čekat, kdy dostanu ty úžasné plenky do ruky. Už jsem se moc těšila a konečně nastal ten den, kdy u mě zazvonil přepravce a bylo to tady!
Balíček otevírám a čekám, co tam bude. V první řadě jsem si řekla, že plenky jsou opravdu nádherné.

...

Zdravím všechny čtenáře a na úvod vám budu popisovat mé zkušenosti s plenkami BOBÁNEK a jaká byla spokojenost ? 

...

JAK JSEM K LÁTKOVÝM PLENÁM PŘIŠLA

Ještě když jsem byla těhotná, byla jsem v podstatě přesvědčená, že do „látkování“ (nemám ráda to slovo, ale je krátké), se pouští jen biomatky a ženský, co se doma nudí. Nicméně, začala jsem chodit na těhotenské cvičení, kde o tom začaly mluvit holky,

...

Nejdřív bych chtěla moc poděkovat Modrému koníku za možnost testovat plenky Bobánek a svému synovi za to, že bylo na kom testovat.

Jak to bylo a je u nás
O látkování jsem se dozvěděla před sedmi lety, když jsem čekala svého prvního syna a začala jsem se jako každá maminka zajímat o

...

Byla to moje premiéra. Premiéra s látkovými plenkami. O látkování jsem několikrát uvažovala, ale vždycky u mě zvítězila pohodlnost v podobě jednorázových plenek. Představa neustálého namáčení, praní, sušení, žehlení a skládaní mě docela děsila... Při otevření balíku s plenami jsem se tedy

...

K používání látkových plen jsem se chystala už v těhotenství. Měla jsem nakoupeno spoustu klasických čtvercových plen,
...

Hned ze startu se chci omluvit za kvalitu některých fotek. Naše sportovkyně se za poslední dobu poměrně rozpohybovala, takže pořídit některé fotky byla celkem fuška ?...

V uplynulých 2 týdnech jsme měly s Amálkou to štěstí a mohly jsme testovat moderní látkové plenky značky Bobánek.

Látkujeme od jejího cca 2. měsíce, protože jako "prvomatka" jsem si netroufla s tak malým miminkem začít dříve. 

Do své látkové výbavy jsem si pořídila hlavně

...

Kontaktujte nás

  • PharmDr. Zuzana Dolejší            
  • + 420 799 991 227 
    Králíčkova 4267
    Havlíčkův Brod 58001
    IČ: 05005612
    facebook: plenkybobanek