Další odeslání objednávek za: 0 Days
Slide background
Slide background
Slide background

NOVÉ MODERNÍ VZORY

Slide background

mušelínových plen nejvyšší kvality

Exkluzivní Duo Pack

Recenze maminky Katysek

Zdravím všechny čtenáře a na úvod vám budu popisovat mé zkušenosti s plenkami BOBÁNEK a jaká byla spokojenost ? 

Když jsem viděla na koníkovi tuto nabídku na testování, hned jsem se musela zapojit. Doposud jsem používala jen klasické jednorázové plenky a nutkání zkusit plenky látkové bylo veliké. 

Mám 4měsíční dceru Elišku, a když jsme byly vybrány na testování, měla jsem obrovskou radost ? 

Každým dnem jsme se spolu těšily až balíček dorazí a budeme se na to moci vrhnout. Vždy mě zajímalo, jak to vlastně celé funguje ? Tudíž jsme předtím žádnou zkušenost ohledně látkových plen neměly. Jen co se týče článků a názorů maminek na internetu a kamarádek v okolí. 

V den, kdy přišla paní pošťačka s balíčkem, jsem měla velkou radost a ihned dobývala balík. Dostaly jsme krásné kousky na testovačku, které šly ihned do pračky, abychom mohly začít testovat. V balíčku se nacházel i informační leták. Vše jsem pečlivě prostudovala a šla na na praní plen. Do večera byly pleny suché a my začaly. HURAAA. ? 

První dojem plen byl opravdu super. Vzhled nádherný. ?

Balíček obsahoval : 

- kapsovou plenku AIO
- 2 vkládací pleny fleece
- kalhotovou plenu fleece
- svrchní kalhotky
- separační bambusové pleny


1.KAPSOVÁ PLENA AIO

První den jsme ihned na večer vyzkoušely tento druh plenky.
Její vzor je nádherný. Na internetu mají různé druhy s motivy. Hned na pohled mi bylo sympatické zapínání na suchý zip. Paráda ? Plenku jsem si připravila, vložila vkládací fleece plenu a na to ještě dala separační bambusovou plenu. Podle suchého zipu jsem dle proporcí dcery upevnila plenu. S tímto druhem pleny jsme byly opravdu nejvíce spokojené. Vše se v ní krásně udrželo a neměla jsem sebemenší problém s manipulací. Dcera byla spokojená a plenka ji sedla ? Za nás obrovské plus za funkčnost, materiál i vzhled. Mínus jsem nenašla žádné ? 

2.KALHOTKOVÁ PLENA 

Tato plena je na první pohled obyčejná, avšak materiálně nejvíce příjemná na dotek.
Při zkoušení pleny mě zarazila velikost ? Eliška v tom měla pěkně naducaný zadeček a dala na mě dojem velkého a silného materiálního provedení. Po chvíli nošení plenky byla celá prosáknuta močí a to během chviličky, což nás mrzelo ? Po sléze jsme zjistily, že bude lepší na ni dávat i kalhotkovou část pleny. A to už bylo lepší ? Za mě tedy ale nepraktické kvůli velikosti, která byla opravdu až moc velká. Dodám ještě, že se mi líbí styl zapínání na malé cvočky podle velikosti miminka. To je vážně super ? Funkčnost plenka splňovala ? Za mě obrovské plus za materiál, zapínání i jednoduchý vzhled a mínus za velikost po nasazení. 

3.SVRCHNÍ KALHOTKY 

Tento typ pleny je super ? Jak jsem již psala, využila jsem i na plenku fleece proti protečení. 

První dojem - krásné provedení a vzor.
Dají se sehnat různé druhy s potisky. Opět vyhovující zapínání na malé cvočky dle velikosti miminka ? První testování jsme vyzkoušely s klasickou látkovou plenou uvnitř a super. Funkčnost také splnila ? Eliška si v nich hrála a byla spokojená. Za mě obrovské plus opět za vzhled, materiál a mínus jsem žádné nenašla. Je víceúčelová - super ? 

4.SEPARAČNÍ BAMBUSOVÉ PLENY 

Naprostá spokojenost.
Heboučký sací materiál a funkčnost na jedničku ? Vždy to nejhorší zachytila - no prostě vážně super ? Používala jsem na každou plenu. 

Tímto bych chtěla celému týmu poděkovat za možnost vyzkoušení těchto plen a já MOHU VŘELE DOPORUČIT VŠEM MAMINKÁM. Testování splnilo očekávání ?

Kontaktujte nás

  • Bobánek s.r.o.            
  • + 420 799 991 227 
    Králíčkova 4267
    Havlíčkův Brod 58001
    IČ:08532451, DIC:08532451 jsme plátci DPH
    facebook: plenkybobanek 

Sponzorujeme

 Bbánek sponzor UNICEF

 

volejbal hb logo

Provoz bez omezení

Provoz e-shopu není omezen. Vaše objednávky odesíláme každý pracovní den. Momentálně pouze chybí na výběr doručení na pobočky Zásilkovny, jelikož není jisté, zda bude pobočka otevřena pro výdej zboží.