Další odeslání objednávek za: 0 Days
Slide background
Slide background
Slide background

NOVÉ MODERNÍ VZORY

Slide background

mušelínových plen nejvyšší kvality

Exkluzivní Duo Pack

Recenze maminky Mazeret

JAK JSEM K LÁTKOVÝM PLENÁM PŘIŠLA

Ještě když jsem byla těhotná, byla jsem v podstatě přesvědčená, že do „látkování“ (nemám ráda to slovo, ale je krátké), se pouští jen biomatky a ženský, co se doma nudí. Nicméně, začala jsem chodit na těhotenské cvičení, kde o tom začaly mluvit holky, co vypadaly naprosto příčetně a tvářily se, jak je to snadné. Vrtalo mi to hlavou a začala jsem googlovat. Samotnou mě už rok trápil dost rozsáhlý atopický ekzém, který jsem měla i jako mimino. Takže předpoklad, že to bude mít i náš budoucí trpaslík, taky byl. Zkrátka a prostě, tohle mě vedlo k tomu, že jsem navštívila seminář a byla prostě už přesvědčená do toho jít, zkusit a kdyby to nešlo, prodám to.

CO POUŽÍVÁM
Sehnala jsem za velmi dobré peníze použitou kompletní sadu látkových plen do „odplenkování“ (ne, taky to slovo nemám ráda). Obsahovala klasické pleny na novosklad, látkové spodní savé pleny, svrchní pleny, vkládačky a několik AIO pleny (all in one). Některé jsou už poměrně jeté, ale vše funguje a splňuje naprosto svůj účel.

JAK JE POUŽÍVÁM
Od začátku jsem si řekla, že to nebudu prožívat, nebudu se tím stresovat. V porodnici jsem totiž poprvé v životě přebalila dítě, a to bylo moje ? Jo, je to tak. Takže v porodnici jsem používala normálně jednorázovky a až asi 3. den doma jsem se do toho za plné asistence manžela pustila. A šlo to! Šlo to snadno! A od začátku se snažil dokonce i manžel, což mě moc potěšilo.

Ale, i když mám takový ten speciální voděodolný vak na špinavé pleny, když jsem venku, tak prostě na delší výlety používám jednorázovky. Jsem moc líná na to, abych tahala počůraný pleny (v lepším případě). V látkové pleně vyjedeme z domu, ale při dalším venkovním přebalení už dám jednorázovku. Je to i tím, že mě má tchýně zásobila jednorázovýma plenama (až do 25kg, ano skutečně! ? ). Takže, prostě mě to zatím do peněz neleze. Až dojdou, asi budu šetřivější. Mám i pleny AIO, takže připravená na tu dobu jsem.

JÁ & JOSEFINA & BOBÁNEK
Takže jsem vás uvedla do mého pohledu na danou věc. Měla jsem neuvěřitelné štěstí, nikdy jsem nic nevyhrála a najednou testování plen Bobánek!!! Úžasné!

Přišly kurýrem domů, byly krásné, barevné, voňavoučké, měkkoučké... nadchly mě. Všude logo Bobánek, testováno atd. A večer, když jsem se chlubila manželovi, všiml si na cedulce „Vyrobeno v Číně“. Zaskočilo mě to, nicméně plenky na mě působily dobře a rozhodla jsem se, že se nenechám ovlivnit.


CO SE OD BOBÁNKA TESTOVALO

extra savá plena AIO
kalhotková bambusová plena
svrchní kalhotky
vícevrstvá vkládací bambusová plena
bambusové separační pleny

Asi začnu opačně, co mě zaujalo nejméně – kalhotková bambusová plena a vícevrstvá vkládačka taky z bambusu. S tímto materiálem jsem přišla do kontaktu poprvé. Je třeba říct, že jsou úžasně měkkoučké a jemné. Ale oproti těm, co používám já, jsou poměrně velké, a pak jsem Josefinku nemohla dostat do některých kalhot. A jak je známo, bambusové materiály déle schnou. Ale možná to ocením později, až bude potřeba více savého materiálu.

Tak, a teď, co mě nadchlo! Svrchní kalhotky s velrybami. Za prvé, vzorek velryb je bomba. Moje 4 měsíční Josefinka vydává takové velrybí zvuky aktuálně a já jí velrybíma zvukama odpovídám. Za druhé, opravdu jsem zaznamenala ten rozdíl mezi svrchníma kalhotkami novýma a z druhé ruky. Daleko lépe těsní, snadněji se zapínají a nastavuje se velikost. Moc oceňuji takový přidaný kousek látky oproti ostatním kolem nohy, který prostě daleko lépe doléha (doufám, že je to na fotce dobře vidět). Dále je vynikající nápad ten přidaný suchý zip při zapínání na bříšku – pro hubeňoury.

Látková plena AIO mě opět nadchla vzorem, krásné jemné barvy. Patentky, které jdou dobře zapínat, aby vše dobře padlo. Plenka Josefince vydržela dokonce celé jedno dopoledne. Je opravdu dobře savá.

Bambusové separačky – už jsem vyzkoušela dost druhů, ale tyhle jsou bezkonkurenčně nejjemnější. Mají i dobře nastřižený tvar a dobře se odtrhávají. Sama kupuju celulózové, které lze i párkrát vyprat (peru jen pokud jsou počůrané), což bambusové nejdou, musí se prostě vyhodit tak jako tak.

ZÁVĚR O BOBÁNKOVI

Pro mě bylo hlavní, že jsem zkoušela nové, úplně nové. Moc oceňuju ty svrchní kalhotky a budu si muset ještě minimálně jedny dokoupit, protože se mi používají naprosto nejlépe ze všech, co mám. Vidím mnoho fajn detailů, které používání látkových plen vážně usnadňují a posouvají kupředu. Co mě jen trošku stále mrzí, je ta výroba v Číně, ačkoliv se na první pohled vše tváří, že jde o českou výrobu.

Moc děkuju za možnost si vyzkoušet plenky. A vy to neváhejte vyzkoušet taky. Jestli máte nějaký dotaz, ráda se pokusím zodpovědět.

Kontaktujte nás

  • Bobánek s.r.o.            
  • + 420 799 991 227 
    Králíčkova 4267
    Havlíčkův Brod 58001
    IČ:08532451, DIC:08532451 jsme plátci DPH
    facebook: plenkybobanek 

Sponzorujeme

 Bbánek sponzor UNICEF

 

volejbal hb logo

Provoz bez omezení

Provoz e-shopu není omezen. Vaše objednávky odesíláme každý pracovní den. Momentálně pouze chybí na výběr doručení na pobočky Zásilkovny, jelikož není jisté, zda bude pobočka otevřena pro výdej zboží.