Další odeslání objednávek za: 0 Days

Recenze maminky Aničky

Úvodem bych Vám ráda popsala svou cestu k látkovým plenkám. Moje maminka mi neustále opakovala, že zvládla to ona, zvládnu to taky a ještě ušetřím J. Upřímně, jsem byla dost vyděšená, hlavou mi šlo: „Nesnáším žehlení, když už budu muset žehlit všechno oblečení, přece nebudu ještě NAVÍC žehlit pleny L!!!“ Slyšela jsem kolem sebe hodně negativních zkušeností, ale postupem času, když jsem se trošku víc začala zajímat o téma látkových plen, najednou jsem zjistila, že spousta maminek látkuje.

Jedna z kamarádek mě seznámila s kapsovými AIO plenkami Bobánek. Ač jsem z nich byla unešená, látkovat jsem začala až v 5. měsíci mojí princezny, a ještě ne v plném rozsahu.

Když jsem zahlédla na Instagramu soutěž testování nové plenky, doufala jsem, že se budu moci zapojit. Po ukončení soutěže jsem netrpělivě vyhlížela, kdo bude mít tu čest premium plenku vyzkoušet J. Pak přišla zpráva: „Byla jste vybrána!“ byla jsem nadšená! Během dne už byla plenka na cestě a za další dva dny jsem jí měla doma. Manžel ji vyzvedl ze zásilkovny a rozbalil beze mě! 

Image

Plenku jsem před začátkem testování vyprala dle pokynů na 60°. Plenka má všitou vkládací plenu, tak není třeba žádnou další. Asi největší výhodou jsou křidélka po stranách okolo nožiček s gumičkou zabraňující protékání. Údržba plenky je jednoduchá (vyprat, usušit), žádné žehlení!

Plenku jsme vyzkoušeli přes den i noc. Přes den bez problému, na noc jsem dala navíc jednu vkládací plenku a po 6h spánku jsem dceru přebalila a plenka neprotekla.

Za nás velká spokojenost! Tímto moc děkuji Bobánku za možnost zapojit se do testování.

Image
Image