Další odeslání objednávek za: 0 Days

Recenze maminky Nikoly

V nedávné době se na instagramovém profilu látkových plenek Bobánek objevilo, že hledají maminky, které otestují jejich novou plenku. O plenkách jsem se dozvěděla od své kamarádky. Strašně se mi tento koncept látkových plenek líbí a je super, že i v této době se dá pohodlně látkovat. 

Image

   Neváhala jsem a s dcerou jsem nás přihlásila. Po krátké době přišla skvělá odpověď, že nás vybrali k testování. Byla jsem radostí bez sebe. Šlo o testování nové kapsové AIO plenky Premium, která by měla být ideální i pro úplného začátečníka jako jsem já. Vždy jsem si chtěla látkové plenky vyzkoušet, ale nikdy jsem o nich nebyla dostatečně informovaná a přišlo mi to díky mé neznalosti strašně složité. Ale díky této plence jsem se na testování moc těšila, protože by to s ní mělo být vážně jednoduché.

Image
po vyprání

    Když plenka přišla, hned jsem ji dala vyprat, abychom mohly co nejdříve začít testovat. Plenka je vážně kvalitně ušitá a krásně drží tvar i po vyprání. Co se mi hodně líbí jsou dvojitá křidélka, která chrání před protečením. Plenku jsme vyzkoušely dvakrát i přes noc a mile mě překvapilo, že ani po dvanácti hodinách spánku neprotekla. Další super věc je, že se dá jednoduše nastavit velikost pleny pomocí druků podle velikosti miminka a zapíná se pohodlně na suchý zip. Velmi mě taky překvapila bambusová separační plenka, kterou jsme k testování také dostaly - je krásně jemná a příjemná na dotek, takže pokožku miminka nedře.

    Ve chvíli, kdy jsem malé plenku nasadila, si všimla, že něco je jinak. Oproti jednorázovým plenkám jsou látkové silnější a miminko, které na to není zvyklé a je už hodně pohyblivé, si toho nejspíš všimne. Naši malou hned zaujaly obrázky a hned si chtěla plenku sundat. Když jsem ji ale oblékla tak zapomněla, že se stala nějaká změna a dál si plenky nevšímala a hned si na ni zvykla.

Image
Image

Určitě můžu říct, že jsme s plenkou moc spokojené. Ani jednou se nestalo, že by nám protekla. Malá nebyla nikde otlačená a ani opruzená. Zadeček měla vždy suchý! A dokonce po vytažení z pračky už je plenka skoro suchá a do úplné suchosti stačí vážně jen chvilka sušení.

   V poslední řadě bych chtěla moc poděkovat za možnost si tento způsob vyzkoušet. Byla jsem vážně překvapená co taková látková plenka vydrží! 

Image
Image