Recenze maminky Renáty

Když jsem na Instagramu uviděla možnost zúčasnit se testování Bobánek Kapsové AIO plenky Premium, musela jsem zkusit štěstí. V těhotenství jsem byla rozhodnutá používat látkovky z důvodu téměř žádné ekologické zátěže pro přírodu a také jsem chtěla udělat to nejlepší pro zadek miminka. Bohužel ale v porodnici a pak i doma zvítězila pohodlnost, takže tohle byla super cesta k tomu jak mě "nakopnout".

Balíček, který byl krásně zabalený, obsahoval jeden kus Kapsové AIO plenky Premium, jeden kus vkládací fleece pleny a několik separačních bambusových plen.

Na první pohled mě zaujal krásný design, kdy kapsová plenka připomínala svým použitím plenku jednorázovou. Cvočky na ladění velikosti a suchý zip byly pro mého chroustíka Honzíka skvělé, neboť se díky nim plenka skvěle přizpůsobila i proporcím 5 kg miminka.

Image

Dvojitá křidýlka krásně obepla nožičku a nedocházelo k žádným nehodám. Vkládací fleece plena byla jen taková třešnička na dortu, neboť kapsová plenka postačovala sama o sobě, kdy v době od kojení ke kojení v ní syn bez sebemenších problémů a s pocitem komfortnosti vydržel.

Separační pleny byly velmi jemné a zachytily ty největší nečistoty. Pro naprostou dokonalost jsem používala dvě separační pleny na sobě.

Image

I když to na fotkách může zkreslovat, tak se mi líbilo, že malý nebyl vůbec naducaný, mohl se volně pohybovat a padlo mu oblečení stejně jako v případě jednorázových plen.

Na kapsové plence AIO Premium oceňuji její design, materiál, funkčnost i vzhled. Tímto děkuji za možnost testování a všem maminkám Kapsovou AIO plenku Premium vřele doporučuji :-)

@czis.ren

Image
Image