Další odeslání objednávek za: 0 Days

Recenze maminky Šárky

Plenky od Bobánka jsme měli doma vyhlídnuté ještě před porodem, jako super variantu na cesty k lékaři apod. To se nám ale pak narodil velký cvalík, a že prý novorozenecké AIO od této značky jsou spíše na děti s nižší porodní váhou, takže nákup se nakonec vůbec nekonal. Proto jsem uvítala možnost zapojit se do testování této plenky, ale již v jednovelikostní verzi.

Image

Plenka nám přišla domů, resp. do zásilkovny, což je super varianta pro ty, kteří si nerozumí s poštou. Jenže ejhle, plenky jsou šité v Číně, což je trošku zklamání, zvláště, když jde člověk do látkování nejen pro komfort a zdraví dítěte, ale aby také ulevil přírodě a bohužel doprava z Číny k nám do Evropy si myslím, je zbytečná a zátěžová … buďme eco-friendly! Jinak samozřejmě plenka a veškerý materiál na ní, má atesty, které jsou u nás potřebné, aby je mohlo užívat dítko do 3 let.

Samotná plenka má líbivé vzory, pracně vybrat nejhezčí z nabízených. Velmi mě potěšil tvar plenky a velikost, sedí i na našeho cvaldu, nevylízá z ní zadeček, a to je zmenšená na třetí patentek, takže rezerva do budoucna velká. Doma u nás převažují plenky s dvojitými gumičkami a na suchý zip. Takže pro nás další plus. Křidélka pěkně přiléhají, udrží i případnou vaječinu. Plenka má vnitřní savé jádro s dotykovou fleecovou vrstvou, ta vložka je přidělaná na pevno a vcelku tlustá, takže u menších dětí nemusíte přidávat další vkládačku, aby i nebyl objem moc velký a nezpůsoboval hrb na zádíčkách, jenže na to, jak samotná plenečka po vyprání schne dlouho, tak nám moc čůrání nepobrala, takto jsme zkusili pleny vícekrát a většinou do dvou hodinek stihla protéci, možná si jen nerozumíme tolik s fleesem, případně je potřeba savost zvýšit vícero praním. Ale to zase poté nastává dlouhé a dlouhé sušení, zvláště když je sluníčko daleko za humny. Nebylo by na škodu vnitřní vrstvu udělat odepínací, aby se poté nesušil celek, ale spíše samotný PUL a vkládačky k tomu.

Image

Samozřejmě budeme plenku používat i do budoucna, tento styl pleny je přeci i jen snazší na přebalení pohybově zdatného dítěte.

Když by se případně výroba přesunula do ČR, stali bychom se rádi věrnými zákazníky. Ještě jednou děkujeme za možnost testování.

Kontaktujte nás

  • Bobánek s.r.o.            
  • + 420 799 991 227 
    Králíčkova 4267
    Havlíčkův Brod 58001
    IČ:08532451, DIC:08532451 jsme plátci DPH
    facebook: plenkybobanek 

Sponzorujeme

 Bbánek sponzor UNICEF

 

volejbal hb logo