Další odeslání objednávek za: 0 Days

Recenze maminky Zuzany

Když jsem zjistila, že jsem já (no spíše mí dva malí raubíři) dostala možnost testovat tuto novou plenku, měla jsem velkou radost. Bobánkovy ostatní plenky znám, velmi oblíbené jsou jejich svrchní kalhotky, ale i AIO kapsy. Ovšem ačkoliv svrchní kalhotky se šijí s křidélky, u AIO tomu tak až dosud nebylo a bohužel se nám tak stávalo, že nám plenky protekly. Proto jsem byla zároveň i velmi zvědavá, jak si Bobánek s touto, pro mě „křidélkovou“, výzvou poradil.

Plenka AIO Premium je jakousi kombinací Extra savé plenky (má všité jádro) a klasické AIO kapsy (i zde je prostor na vložení další vkládačky). Bonusem jsou pak již zmíněná křidélka, které velmi dobře přiléhají k vnitřní straně stehýnek a perfektně těsní, aniž by otlačovaly. Součástí setu je i další vkládací plenka, kterou lze vložit do kapsy nebo ji jen volně položit na všité savé jádro.

Image
Image

Nejdříve bych ráda vyzvedla plusy této plenky. Plenka má velmi dobře padnoucí střih, takže seděla jak hubenějšímu synovi, tak i jeho o kilo těžšímu bráškovi. Velmi se líbí i vzory, které jsou pro tyto prémiové plenky použity. Když jsem si měla vybrat vzor na testování, trvalo mi asi půl dne, než jsem se definitivně rozhodla. Chtěla jsem všechny . Obecně plenky Bobánek doporučuji maminkám, které nevlastní sušičku prádla, protože tyto plenky jsou díky použitým materiálům velmi (VELMI) rychle suché. Trošku jsem se bála, že bude všité jádro dlouho schnout, ale byla jsem velmi překvapená. Plenka byla rychle po vyprání opět připravena na další použití.

 

Image

Jednu nevýhodu ale v šitém jádru vidím. V momentě, kdy se ještě přidá bonusová vkládačka, je už plenka opravdu velmi objemná, a to především na zadečku. U chodících dětí mi to až tak nevadilo, ale nedovedu si moc představit, že by v ní děti měly třeba celý den ležet. Zvážila bych možná variantu vytvořit všité jádro z jiného materiálu (něco savějšího, ale méně objemného), aby nebyla potřeba další vkládačka.  Stejně tak mi trošku vadí široký suchý zip, který je ale typický pro všechny typy Bobánkových plen. Tady to zase vidím ok u ležících dětí, ale pro sedící mi to nepřijde příliš pohodlné.

Celkové hodnocení: 80%